Stolmex Komoda SONEO 1 110,5/89,5/50,5 barevné provedení

Uspořádání: 2x zásuvka, 2x dvířka a za nimi police   Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm, horní a spodní... více informací »
Stolmex Komoda SONEO 1  110
Značka: Stolmex
4 676 Kč
Do obchodu
Uspořádání: 2x zásuvka, 2x dvířka a za nimi police   Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm, horní a spodní...

Uspořádání: 2x zásuvka, 2x dvířka a za nimi police   Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm, horní a spodní deska o síle 32 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou kovový mechanizmus  zadní stěna sololitová deska úchyty plast Montáž: návod k montáži je přiložen v balení montáž provádí kupující součástí balení nejsou kotvící prvky do zdi, tyto zajišťuje kupující podle typu zdi a způsobu montáže!

Výrobce: Stolmex Tento exkluzivní produkt Stolmex Komoda SONEO 1 110,5/89,5/50,5 barevné provedení máte možnost sehnat právě zde tady a teď na našich stránkách v oblíbené rubrice komody! Nyní si můžete pořídit ještě jiné produkty z této oblíbené kategorie ve výhodné akci. Významný dodavatel Stolmex pro své zákazníky nabízí prvotřídní zboží. se zárukou dlouhé životnosti! Udělejte radost sami sobě. Náš sortiment je ale široký, mrkněte také na další prověřené produkty od značky Stolmex. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Hodně oblíbený výrobek Stolmex Komoda SONEO 1 110,5/89,5/50,5 barevné provedení od přední společnosti Stolmex máte možnost získat na našich stránkách za neuvěřitelně výhodnou cenu. Výhodně teď u nás za 4 676 Kč.