Stolmex Předsíň 1 levá 103,5/190/40,5 :

Uspořádání: předsíň disponuje věšákem, poličkami, skříňkou na boty a zrcadlem, ve skříni je šatní tyč Materiál: laminovaná dřevotříska... více informací »
Stolmex Předsíň 1 levá  103
Značka: Stolmex
4 572 Kč
Do obchodu
Uspořádání: předsíň disponuje věšákem, poličkami, skříňkou na boty a zrcadlem, ve skříni je šatní tyč Materiál: laminovaná dřevotříska...

Uspořádání: předsíň disponuje věšákem, poličkami, skříňkou na boty a zrcadlem, ve skříni je šatní tyč Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou kovový mechanizmus na zásuvkách zadní stěna sololitová deska

Výrobce: Stolmex Velmi prodávaný produkt Stolmex Předsíň 1 levá máte možnost sehnat aktuálně tu na našem webu umístěný v rubrice předsíňové stěny. Nyní najdete akční produkty ve zmíněné kategorii ve slevě! Populární dodavatel Stolmex prodává velmi kvalitní sortiment.

Exkluzivní produkt Stolmex Předsíň 1 levá 103,5/190/40,5 : od dodavatele zboží Stolmex k dostání tady nyní levně! K sehnání zrovna v akci za 4 572 Kč.