Stolmex Předsíň Eva 121,5/197/43

Uspořádání: předsíň disponuje věšákem, poličkami, skříňkou a zrcadlem, ve skříni je šatní tyč Materiál: laminovaná... více informací »
Stolmex Předsíň Eva  121
Značka: Stolmex
5 631 Kč
Do obchodu
Uspořádání: předsíň disponuje věšákem, poličkami, skříňkou a zrcadlem, ve skříni je šatní tyč Materiál: laminovaná...

Uspořádání: předsíň disponuje věšákem, poličkami, skříňkou a zrcadlem, ve skříni je šatní tyč Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou kovový mechanizmus na zásuvkách zadní stěna sololitová deska

Výrobce: Stolmex
Často hledaný kus Stolmex Předsíň Eva můžete pořídit aktuálně na webu v oblíbené kategorii předsíňové stěny. Nyní koupíte akční výrobky z této populární sekce ve výhodné akci! Tento výrobce Stolmex má na skladě vysoce kvalitní výrobky.. To není všechno, náš sortiment je široký. Máme v nabídce ovšem další skvělé kousky od dodavatele Stolmex. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Tento kvalitní kus Stolmex Předsíň Eva 121,5/197/43 od známé společnosti Stolmex je k dostání právě teď u nás skutečně levně! Nyní za akční cenu 5 631 Kč.