Stolmex Předsíň IZA 131/201/40,5

Uspořádání: předsíň disponuje věšákem, poličkami, skříňkou a zrcadlem, ve skříni je šatní tyč Materiál: laminovaná... více informací »
Stolmex Předsíň IZA  131/201/40
Značka: Stolmex
6 574 Kč
Do obchodu
Uspořádání: předsíň disponuje věšákem, poličkami, skříňkou a zrcadlem, ve skříni je šatní tyč Materiál: laminovaná...

Uspořádání: předsíň disponuje věšákem, poličkami, skříňkou a zrcadlem, ve skříni je šatní tyč Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou kovový mechanizmus na zásuvkách zadní stěna sololitová deska

Výrobce: Stolmex
Kvalitní a velmi žádaný kousek jde získat bezprostředně u nás zařazený v kategorii předsíňové stěny! Nyní můžete najít unikátní produkty z této rubriky snadno online. V očích zákazníků populární značka Stolmex představuje špičkové zboží. za překvapivě výhodné ceny! U nás toho najdete mnohem více, máme v nabídce také více kousků od výrobce Stolmex. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Tento unikátní produkt Stolmex Předsíň IZA 131/201/40,5 od značky se skvělou pověstí Stolmex můžete nakoupit zde nyní za super peníze. Levně za cenu 6 574 Kč.