Stolmex skříň SONEO 23 90,5/198/52,5 barevné provedení

Uspořádání: uvnitř skříně šatní tyč, v dolní části zásuvka   Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm,... více informací »
Stolmex  skříň SONEO 23  90
Značka: Stolmex
6 309 Kč
Do obchodu
Uspořádání: uvnitř skříně šatní tyč, v dolní části zásuvka   Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm,...

Uspořádání: uvnitř skříně šatní tyč, v dolní části zásuvka   Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm, horní a spodní deska o síle 32 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou kovový mechanizmus zadní stěna sololitová deska úchyty plast   Montáž: návod k montáži je přiložen v balení montáž provádí kupující součástí balení nejsou kotvící prvky do zdi, tyto zajišťuje kupující podle typu zdi a způsobu montáže!

Výrobce: Stolmex Tento kvalitní produkt Stolmex skříň SONEO 23 90,5/198/52,5 barevné provedení můžete nakoupit právě nyní u nás v rubrice šatní skříně. Nyní můžete koupit oblíbené kusy ve zmiňované sekci z pohodlí domova!

Velmi prodávaný produkt Stolmex skříň SONEO 23 90,5/198/52,5 barevné provedení od výrobce s dobrým jménem Stolmex snadno získáte u nás právě až neuvěřitelně levně. Výhodně za super cenu 6 309 Kč.