Stolmex stolek SONEO 10a 200,5/49,5/50,5 barevné provedení

Uspořádání: viz. obrázek   Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm, horní a spodní deska o síle 32 mm lamino -... více informací »
Stolmex  stolek SONEO 10a  200
Značka: Stolmex
5 697 Kč
Do obchodu
Uspořádání: viz. obrázek   Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm, horní a spodní deska o síle 32 mm lamino -...

Uspořádání: viz. obrázek   Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm, horní a spodní deska o síle 32 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou kovový mechanizmus  zadní stěna sololitová deska úchyty plast   Montáž: návod k montáži je přiložen v balení montáž provádí kupující součástí balení nejsou kotvící prvky do zdi, tyto zajišťuje kupující podle typu zdi a způsobu montáže!

Výrobce: Stolmex
Kvalitní kus můžete dostat rovněž tady u nás umístěný v rubrice tv stolky! Vyberte si ještě jiné produkty z naší rubriky ve výprodejové akci! Mezi zákazníky oblíbená značka Stolmex dlouhodobě dodává špičkový sortiment za skutečně nízé ceny! Přichystali jsme toho pro vás více, máme v nabídce však také další vybrané produkty od dodavatele Stolmex. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený kousek Stolmex stolek SONEO 10a 200,5/49,5/50,5 barevné provedení od populárního výrobce Stolmex lze získat bezpečně online za nejnižší cenu. V akci od 5 697 Kč.