Stolmex stolek SONEO 9 40/49,5/35,5 barevné provedení

Uspořádání: 2x zásuvka Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm, horní a spodní deska o síle 32 mm lamino - jedná... více informací »
Stolmex  stolek SONEO 9  40/49
Značka: Stolmex
1 754 Kč
Do obchodu
Uspořádání: 2x zásuvka Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm, horní a spodní deska o síle 32 mm lamino - jedná...

Uspořádání: 2x zásuvka Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm, horní a spodní deska o síle 32 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou kovový mechanizmus  zadní stěna sololitová deska úchyty plast Montáž: návod k montáži je přiložen v balení montáž provádí kupující součástí balení nejsou kotvící prvky do zdi, tyto zajišťuje kupující podle typu zdi a způsobu montáže!

Výrobce: Stolmex Designový výrobek Stolmex stolek SONEO 9 40/49,5/35,5 barevné provedení máte možnost koupit přímo tady a teď na našem webu umístěný v sekci noční stolky. Máme pro vás jiné kusy z této sekce za nejnižší cenu!

Tento kvalitní a levný kousek Stolmex stolek SONEO 9 40/49,5/35,5 barevné provedení od značky Stolmex lze zakoupit zrovna dnes se slevou! Levně za 1 754 Kč.