Stůl barový PARIS bílý

Barový stůl Paris byl zhotoven z kovu, jehož strohý půvab zvýrazňují viditelná svařovaná místa a spoje jednotlivých prvků konstrukce. Barový... více informací »
Stůl barový PARIS bílý
Značka: Möbler
3 999 Kč
Do obchodu
Barový stůl Paris byl zhotoven z kovu, jehož strohý půvab zvýrazňují viditelná svařovaná místa a spoje jednotlivých prvků konstrukce. Barový...

Barový stůl Paris byl zhotoven z kovu, jehož strohý půvab zvýrazňují viditelná svařovaná místa a spoje jednotlivých prvků konstrukce. Barový stůl Paris dokonale zdůrazní industriální atmosféru interiérového designu. Ke stolu doporučujeme barové stoličky Paris z kolekce Paris nebo Paris Wood, které vytvoří se stolem souvislý, zajímavý celek. Barový stůl Paris pochází z kolekce Paris Wood a je k dispozici v několika barevných provedeních.**Mezi barevnými odstíny kolekce Paris a Paris Wood jsou drobné rozdíly *Jsou možné nepatrné rozdíly v odstínech barevné kolekcí v Parisi a Paris Wood.
Výrobce: Möbler Tento levný produkt pořídíte aktuálně na našem webu umístěný v kategorii barové stolky! Nyní koupíte další zboží z této známé sekce za mimořádně nízkou cenu. Značka Möbler má k dispozici prvotřídní produkty

Tento kvalitní kus Stůl barový PARIS bílý od dodavatele se skvělou pověstí Möbler můžete dostat u nás teď trvale výhodně. V akci za cenu 3 999 Kč.