Stůl barový PARIS WOOD kovový sosna

Kovová konstrukce stolu v Paříži bude perfektním doplňkem interiéru v industriálním duchu. Syrovost kovu je zdůrazněna viditelnými body... více informací »
Stůl barový PARIS WOOD kovový sosna
Značka: Möbler
3 999 Kč
Do obchodu
Kovová konstrukce stolu v Paříži bude perfektním doplňkem interiéru v industriálním duchu. Syrovost kovu je zdůrazněna viditelnými body...

Kovová konstrukce stolu v Paříži bude perfektním doplňkem interiéru v industriálním duchu. Syrovost kovu je zdůrazněna viditelnými body svařování a spojování. Vrchní část z přírodního borového dřeva dodává vizuální teplo. Barový stůl Paris Wood je k dispozici v několika barvách.
Výrobce: Möbler Povedený produkt Stůl barový PARIS WOOD kovový sosna lze koupit zrovna tu na našich stránkách umístěný v kategorii barové stolky! Nyní můžete najít ještě jiné produkty ze zmíněné rubriky ve slevě! To však není všechno, náš sortiment je ale široký. Prozkoumejte u nás taky další prověřené zboží od dodavatele Möbler. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento neodolatelný výrobek Stůl barový PARIS WOOD kovový sosna pocházející od značky Möbler máte možnost pořídit v aktuální nabídce za mimořádně nízkou cenu! Aktuálně za 3 999 Kč.