Stůl Intesi Rocket

Stůl Intesi Rocket je ideálním řešením pro každou místnost. Jednoduchá forma s nestandardní deskou činí stůl nejen nábytkem,... více informací »
Stůl Intesi Rocket
Značka: Möbler
3 399 Kč
Do obchodu
Stůl Intesi Rocket je ideálním řešením pro každou místnost. Jednoduchá forma s nestandardní deskou činí stůl nejen nábytkem,...

Stůl Intesi Rocket je ideálním řešením pro každou místnost. Jednoduchá forma s nestandardní deskou činí stůl nejen nábytkem, ale i výzdobou místnosti. Bílá, polomatná deska vyrobena z MDF a bukový podstavec je základem skandinávského stylu. Stůl vyžaduje montáž. Tloušťka nohou je 4 cm, rozvor – 70 cm.

Výška (cm):75
Šířka (cm):90
Hloubka (cm):90
Rozměr nohou (cm):4 cm
Barva desky:bílá
Barva nohou:hnědá
Materiál desky:MDF deska
Základní materiál:dřevo
Typ základny:3 nohy
Rozkládací:ne
Další deska součástí:ne
Vyžaduje montáž:ano
Provedení:pololesklé
Typ základního materiálu:bukové dřevo
Styl:moderní, skandinávský, provensálský
Výrobce:Intesi
Výrobce: MöblerTento oblíbený produkt Stůl Intesi Rocket jde pořídit právě nyní tady u nás v populární rubrice jídelní stoly. Máme pro vás oblíbené produkty z naší kategorie za výborné peníze! U nás vám nabízíme více, prozkoumejte u nás více kvalitních produktů značky Möbler. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Nejprodávanější výrobek Stůl Intesi Rocket od značky se zárukou kvality Möbler jednoduše naleznete aktuálně na našich stránkách opravdu levně! Cena od 3 399 Kč.