Stůl Sottile 80cm

Stůl Sottile je klasikou moderního stylu. Kulatá deska stolu v barvě dřeva s originální povrchovou úpravou vypadá zajímavě na... více informací »
Stůl Sottile 80cm
Značka: Möbler
3 999 Kč
Do obchodu
Stůl Sottile je klasikou moderního stylu. Kulatá deska stolu v barvě dřeva s originální povrchovou úpravou vypadá zajímavě na...

Stůl Sottile je klasikou moderního stylu. Kulatá deska stolu v barvě dřeva s originální povrchovou úpravou vypadá zajímavě na třech štíhlých, kovových, černých nohách. Díky svému přísnému designu vypadá dobře také v půdních interiérech. Stůl s kulatou deskou je vyroben z odolných materiálů – dýhovaná laminovaná deska a kov. Díky malým rozměrům bude stůl Sotille fungovat v kuchyni nebo v obývacím pokoji. Sotille je také dokonalým stolem pro restauraci nebo jídelnu.
Rozměry kartonu: 10x90x102 cm
Výrobce: Möbler Hodně povedený výrobek Stůl Sottile 80cm jde koupit již dnes na našich stránkách zařazený v rubrice jídelní stoly. Vyberte si zlevněné výrobky z této oblíbené sekce za výhodnou cenu! Věhlasný dodavatel Möbler dodává vysoce kvalitní zboží. Však to vidíte sami! Možná hledáte něco jiného, nebojte, v nabídce toho máme víc! Máme v nabídce také další kvalitní kousky od dodavatele Möbler. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený a akční kus Stůl Sottile 80cm od výrobce s mnohaletou tradicí Möbler máte možnost sehnat na našich stránkách teď právě opravdu levně! Nyní pořídíte za 3 999 Kč.