Taburet Delice Velvet L modrý

Taburet Delice Velvet L vypadá velmi stylově a nepochybně dodá každému pokoji třídu a vytvoří elegantní atmosféru ve stylu... více informací »
Taburet Delice Velvet L modrý
Značka: Möbler
999 Kč
Do obchodu
Taburet Delice Velvet L vypadá velmi stylově a nepochybně dodá každému pokoji třídu a vytvoří elegantní atmosféru ve stylu...

Taburet Delice Velvet L vypadá velmi stylově a nepochybně dodá každému pokoji třídu a vytvoří elegantní atmosféru ve stylu glamour. Díky estetické kombinaci měkké, příjemné sametové látky se zlatým okrajem bude naše aranžmá mimořádné. Pevná kovová základna je vyrobena ze zlatě zbarveného kovu a výběr ze 4 barev potahových látek vám umožní sladit kus nábytku s vaším uspořádáním. Všechny dostupné materiály jsou velurové, vyznačují se extrémně hladkou a příjemnou na dotek strukturou, což významně ovlivňuje komfort používání. Taburet bude perfektní jak v obývacím pokoji, jako podnožka nebo měkký stůl, tak v dětském pokoji nebo ložnici, jako další sedadlo nebo dekorace.
Rozměry balení: 38x38x88cm,
Hmotnost: 10 kg
Výrobce: Möbler Velmi žádaný produkt Taburet Delice Velvet L modrý máte možnost sehnat bez problémů u nás zařazený v rubrice taburety. Nyní můžete najít ostatní zboží z této populární rubriky za neuvěřitelně výhodnou cenu! To ale však není vše, u nás nabízíme více! Máme v nabídce však také další prověřené kousky od dodavatele Möbler. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Oblíbený a akční produkt Taburet Delice Velvet L modrý od top značky Möbler je k dostání právě nyní za výhodnou cenu. Nyní pořídíte za 999 Kč.