Taburet Delice Velvet L šedý

Pohovka Delice Velvet L vypadá velmi stylově a nepochybně dodá každému pokoji třídu a vytvoří elegantní atmosféru ve stylu... více informací »
Taburet Delice Velvet L šedý
Značka: Möbler
999 Kč
Do obchodu
Pohovka Delice Velvet L vypadá velmi stylově a nepochybně dodá každému pokoji třídu a vytvoří elegantní atmosféru ve stylu...

Pohovka Delice Velvet L vypadá velmi stylově a nepochybně dodá každému pokoji třídu a vytvoří elegantní atmosféru ve stylu glamour. Díky estetické kombinaci měkké, příjemné sametové látky se zlatým okrajem bude naše aranžmá mimořádné. Pevná kovová základna je vyrobena ze zlatě zbarveného kovu a výběr ze 4 barev potahových látek vám umožní sladit kus nábytku s vaším uspořádáním. Všechny dostupné materiály jsou velurové, vyznačují se extrémně hladkou a na dotek příjemnou strukturou, což výrazně zvyšuje komfort používání. Taburet bude perfektní jak v obývacím pokoji, jako podnožka nebo měkký stůl, tak v dětském pokoji nebo ložnici, jako další sedadlo nebo dekorace.
Rozměry balení: 38x38x88cm,
Hmotnost: 10 kg
Výrobce: Möbler Diskontní produkt Taburet Delice Velvet L lze koupit právě teď tady u nás v populární rubrice taburety! Nyní koupíte vyjímečné výrobky z této oblíbené sekce ve výhodné akci!

Tento akční a ve slevě výrobek Taburet Delice Velvet L šedý od dodavatele kvalitních produktů Möbler najdete momentálně na webu skutečně výhodně. Produkt momentálně prodáváme za 999 Kč.