Taburet Intesi Vels eko kůže černý

Pouzdro Intesi Vels je dalším modelem velmi módní kolekce skládacích sedadel. Tento neobvyklý design je plnohodnotným pouffem,... více informací »
Taburet Intesi Vels eko kůže černý
Značka: Möbler
599 Kč
Do obchodu
Pouzdro Intesi Vels je dalším modelem velmi módní kolekce skládacích sedadel. Tento neobvyklý design je plnohodnotným pouffem,...

Pouzdro Intesi Vels je dalším modelem velmi módní kolekce skládacích sedadel. Tento neobvyklý design je plnohodnotným pouffem, který bude perfektní jako další sedadlo v koutku na kávu nebo v hale, kde vám pomůže pohodlně si obout boty. Tlustá, vysoce elastická pěna, která zakrývá jeho horní část, zajišťuje pohodlí uživatele a poskytuje mu měkký a pružný povrch. Prvek je nejen pohodlný, ale také skvěle vypadá díky vkusnému prošívání a prošívání. Taburet bude dokonalým úložným prostorem pro dětský pokoj, dalším úložným prostorem v pokoji pro mladé. Není to jen obal na oblečení, hračky nebo polštáře. Taburet je také pohodlné sedadlo. Maximální zatížení sedáku taburetu je 110 kg.
Taburet je vyroben z polyesteru a ekologické kůže v černé barvě.
Max.ks v kartonu: 4
Rozměry kartonu: 37,2 x 6 x 37,2 cm
Výrobce: Möbler
Tento žádaný produkt lze koupit nyní tu na webu zařazený v sekci taburety. Nyní najdete skvělé výrobky ze zmíněné rubriky za skvělou cenu! Nebojte, máme toho více, máme v nabídce další kousky značky Möbler. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. V očích zákazníků populární značka Möbler poskytuje vysoce kvalitní výrobky.

Velmi prodávaný kus Taburet Intesi Vels eko kůže černý od společnosti s dlouholetou tradicí Möbler snadno najdete právě nyní na našich stránkách v akci! Nabídky od 599 Kč.