Taburet Intesi Vels Rod šedý

Pouzdro Intesi Vels je skládací taburet ve stylu glamour. Taburet je zdoben měkkou sametově šedou látkou. Potah má stylové ploché... více informací »
Taburet Intesi Vels Rod šedý
Značka: Möbler
699 Kč
Do obchodu
Pouzdro Intesi Vels je skládací taburet ve stylu glamour. Taburet je zdoben měkkou sametově šedou látkou. Potah má stylové ploché...

Pouzdro Intesi Vels je skládací taburet ve stylu glamour. Taburet je zdoben měkkou sametově šedou látkou. Potah má stylové ploché švy se stuhami. Taburet je skládací, takže při skladování nezabírá mnoho místa. Díky otevíracímu krytu může být pouffe také účinným organizérem pro různé předměty. Vnitřek pouzdra je černá, odolná látka, která také vytváří měkkou ochranu pro naše předměty skryté uvnitř.
Rozměry kartonu: 43,5 x 42,5 x 43 cm
Max.počet položek v krabici: 4
Výrobce: MöblerDiskontní produkt Taburet Intesi Vels Rod je k sehnání rovněž tady na našich stránkách ve známé sekci taburety. Pořiďte si parádní produkty ze zmíněné rubriky za výhodnou cenu.

Ve slevě produkt Taburet Intesi Vels Rod šedý od kvalitní společnosti Möbler snadno naleznete na našich stránkách teď právě opravdu levně! K sehnání zrovna v akci za 699 Kč.