Taburet Intesi Velse eko kůže bílý

Pouzdro Intesi Velse je dalším modelem velmi módní kolekce skládacích sedadel. Tento neobvyklý design je plnohodnotným pouffem,... více informací »
Taburet Intesi Velse eko kůže bílý
Značka: Möbler
999 Kč
Do obchodu
Pouzdro Intesi Velse je dalším modelem velmi módní kolekce skládacích sedadel. Tento neobvyklý design je plnohodnotným pouffem,...

Pouzdro Intesi Velse je dalším modelem velmi módní kolekce skládacích sedadel. Tento neobvyklý design je plnohodnotným pouffem, který bude perfektní jako další sedadlo v koutku na kávu nebo v hale, kde vám pomůže pohodlně si obout boty. Tlustá, vysoce elastická pěna, která zakrývá jeho horní část, zajišťuje pohodlí uživatele a poskytuje mu měkký a pružný povrch. Prvek je nejen pohodlný, ale také skvěle vypadá díky vkusnému prošívání a prošívání. Taburet bude dokonalým úložným prostorem pro dětský pokoj, dalším úložným prostorem v pokoji pro mladé. Není to jen obal na oblečení, hračky nebo polštáře. Taburet je také pohodlné sedadlo. Maximální zatížení sedáku taburetu je 110 kg.
Taburet je vyroben z polyesteru a ekokůže v bílé barvě.
Max.ks v kartonu: 2
Rozměry kartonu: 37,5 x 6 x 76,5 cm.
Výrobce: MöblerTento designový kus je k získání bez problémů tady u nás v rubrice taburety! Vyhledejte si podobné produkty z naší kategorie na pár kliknutí.

Ve slevě kousek Taburet Intesi Velse eko kůže bílý od značky s dlouholetou historií Möbler jednoduše naleznete tady nyní za extra cenu! Nyní můžete mít za 999 Kč.