Taburet Intesi Velse eko kůže černý

Pouzdro Intesi Velse je dalším modelem velmi módní kolekce skládacích sedadel. Tento neobvyklý design je plnohodnotným pouffem,... více informací »
Taburet Intesi Velse eko kůže černý
Značka: Möbler
999 Kč
Do obchodu
Pouzdro Intesi Velse je dalším modelem velmi módní kolekce skládacích sedadel. Tento neobvyklý design je plnohodnotným pouffem,...

Pouzdro Intesi Velse je dalším modelem velmi módní kolekce skládacích sedadel. Tento neobvyklý design je plnohodnotným pouffem, který bude perfektní jako další sedadlo v koutku na kávu nebo v hale, kde vám pomůže pohodlně si obout boty. Tlustá, vysoce elastická pěna, která zakrývá jeho horní část, zajišťuje pohodlí uživatele a poskytuje mu měkký a pružný povrch. Prvek je nejen pohodlný, ale také skvěle vypadá díky vkusnému prošívání a prošívání. Taburet bude dokonalým úložným prostorem pro dětský pokoj, dalším úložným prostorem v pokoji pro mladé. Není to jen obal na oblečení, hračky nebo polštáře. Taburet je také pohodlné sedadlo. Maximální zatížení sedáku taburetu je 110 kg.
Taburet je vyroben z polyesteru a ekologické kůže v černé barvě.
Max.ks v kartonu: 2
Rozměry kartonu: 37,5 x 6 x 76,5 cm.
Výrobce: MöblerTento kvalitní a žádaný produkt Taburet Intesi Velse eko lze nakoupit právě nyní tady a teď na našich stránkách ve známé kategorii taburety. Připravili jsme vyjímečné zboží ve zmíněné kategorii za skvělou cenu. V očích zákazníků populární značka Möbler vám nabízí špičkové výrobky. A tady je důkaz! Náš sortiment je ale široký, prozkoumejte u nás taky více skvělých produktů od dodavatele Möbler. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Žádaný kus Taburet Intesi Velse eko kůže černý od společnosti s dlouholetou tradicí Möbler naleznete na našich stránkách nyní za outletovou cenu. Produkt koupíte teď u nás za 999 Kč.