Taburet Intesi Velse eko kůže šedý

Pouzdro Intesi Velse je dalším modelem velmi módní kolekce skládacích sedadel. Tento neobvyklý design je plnohodnotným pouffem,... více informací »
Taburet Intesi Velse eko kůže šedý
Značka: Möbler
999 Kč
Do obchodu
Pouzdro Intesi Velse je dalším modelem velmi módní kolekce skládacích sedadel. Tento neobvyklý design je plnohodnotným pouffem,...

Pouzdro Intesi Velse je dalším modelem velmi módní kolekce skládacích sedadel. Tento neobvyklý design je plnohodnotným pouffem, který bude perfektní jako další sedadlo v koutku na kávu nebo v hale, kde vám pomůže pohodlně si obout boty. Tlustá, vysoce elastická pěna, která zakrývá jeho horní část, zajišťuje pohodlí uživatele a poskytuje mu měkký a pružný povrch. Prvek je nejen pohodlný, ale také skvěle vypadá díky vkusnému prošívání a prošívání. Taburet bude dokonalým úložným prostorem pro dětský pokoj, dalším úložným prostorem v pokoji pro mladé. Není to jen obal na oblečení, hračky nebo polštáře. Taburet je také pohodlné sedadlo. Maximální zatížení sedáku taburetu je 110 kg.
Taburet je vyroben z polyesteru a ekologické kůže v šedé barvě.
Max.ks v kartonu: 2
Rozměry kartonu: 37,5 x 6 x 76,5 cm.
Výrobce: Möbler Tento exkluzivní produkt Taburet Intesi Velse eko kůže šedý lze nakoupit zrovna tu na stránkách v oblíbené kategorii taburety. Mrkněte na skvělé kousky z této známé kategorie za outletovou cenu! Tento výrobce Möbler má k dispozici skvělé zboží. Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce.

Tento levný kus Taburet Intesi Velse eko kůže šedý od dodavatele s dobrým jménem Möbler jde získat právě skutečně levně. Aktuálně stojí u nás 999 Kč.