Taburet Izbit Velvet světle šedý

Kabelka Izbit je nadčasový a multifunkční kus nábytku, který doplní interiér v moderním nebo půvabném stylu. Zajímavé pouzdro... více informací »
Taburet Izbit Velvet světle šedý
Značka: Möbler
1 699 Kč
Do obchodu
Kabelka Izbit je nadčasový a multifunkční kus nábytku, který doplní interiér v moderním nebo půvabném stylu. Zajímavé pouzdro...

Kabelka Izbit je nadčasový a multifunkční kus nábytku, který doplní interiér v moderním nebo půvabném stylu. Zajímavé pouzdro Izbit může být nejen dalším sedadlem, ale také dokonalou opěrkou nohou. Na čtyřech kovových nohách v módní růžové barvě zlata spočívá obyčejná kostka ve tvaru pouzdra. Měkká sametová tkanina pouzdra s nepravidelnou strukturou činí taburet nejen pohodlným sedadlem, ale také ozdobou místnosti.
Rozměry kartonu: 40x42x40 cm Max.ks. 1
Hmotnost: 3,9 kg
Výrobce: Möbler
Tento akční kousek máte možnost dostat bezprostředně na stránkách ve známé kategorii taburety. Vyhledejte si zlevněné výrobky ve zmiňované rubrice za zcela nejnižší cenu!

Tento exkluzivní výrobek Taburet Izbit Velvet světle šedý od známého výrobce Möbler je dostupný již dnes za parádní cenu. Levně za 1 699 Kč.