Taburet Kung L tmavomodrý

Kung-poufa je mimořádně elegantní kus nábytku, který lze použít jako opěrku nohou i jako další místo k sezení, přičemž... více informací »
Taburet Kung L tmavomodrý
Značka: Möbler
1 399 Kč
Do obchodu
Kung-poufa je mimořádně elegantní kus nábytku, který lze použít jako opěrku nohou i jako další místo k sezení, přičemž...

Kung-poufa je mimořádně elegantní kus nábytku, který lze použít jako opěrku nohou i jako další místo k sezení, přičemž okouzluje svým nepopiratelným kouzlem. Dluží mu svůj původní válcový tvar a kovovou základnu. Prsten v jemné barvě leštěného zlata je akcent, který upoutá pozornost. Velká pozornost věnovaná detailům dokazuje vysokou kvalitu taburetů. Dekorativní prsten nemá žádný viditelný spojovací bod. Díky tomu jej můžeme umístit na jakékoli místo a nedělat si starosti s tím, která strana taburet vypadá horší. Taburet je potažen krásnou, silnou a extrémně odolnou melanžovou látkou, která vytváří zajímavou barevnou koláž. Díky univerzální struktuře látky nedochází na poufu k žádným záhybům ani místům, kterých se dotknou prsty. Pouzdro Kung je k dispozici ve dvou barvách a dvou velikostech.
Rozměry kartonu: 60 x 61,5 x 47 cm
Max.ks v krabici: 1
Výrobce: Möbler
Tento zlevněný produkt Taburet Kung L tmavomodrý máte možnost získat bezstarostně tu v oblíbené kategorii taburety. Připravili jsme pro vás kvalitní kousky z této známé sekce za skvělou cenu.

Velmi oblíbený výrobek Taburet Kung L tmavomodrý od oblíbené značky se zárukou kvality Möbler pohodlně pořídíte teď opravdu výhodně. Akční ceny již od 1 399 Kč.