Taburet Leta modrý

Glamour Leta pouffe je model potažený příjemnou sametovou látkou, která poskytuje pohodlí a vysoký komfort používání.... více informací »
Taburet Leta modrý
Značka: Möbler
1 099 Kč
Do obchodu
Glamour Leta pouffe je model potažený příjemnou sametovou látkou, která poskytuje pohodlí a vysoký komfort používání....

Glamour Leta pouffe je model potažený příjemnou sametovou látkou, která poskytuje pohodlí a vysoký komfort používání. Polstrované sedadlo z měkké pěny se čtvercovým poufem spočívá na ocelových nohách. Charakteristickou základnu tvoří ocelové nohy ve zlaté barvě, které jsou navíc zesíleny křížem pod sedadlem, díky čemuž je celá věc stabilní a odolná. Ozdobné nohy jemně překrývají boční stranu sedáku, což přidává na charakteru. Čalouněný taburet je k dispozici ve čtyřech barvách, které krásně ladí se zlatým rámem a vytvářejí charakteristickou a moderní opěrku nohou.
Výrobce: Möbler
Unikátní a žádaný výrobek je dostupný nyní tady na webu zařazený v rubrice taburety. Nyní si můžete pořídit ještě jiné produkty ze zmíněné sekce na pár kliknutí!

Zajímavý kousek Taburet Leta modrý od známého výrobce Möbler máte možnost dostat tady teď za super cenu. Nabídka již od 1 099 Kč.