Taburet Lucia modrý

Glamour Lucia pouffe je model potažený příjemnou sametovou látkou, která zajišťuje pohodlí a vysoký komfort používání.... více informací »
Taburet Lucia modrý
Značka: Möbler
1 199 Kč
Do obchodu
Glamour Lucia pouffe je model potažený příjemnou sametovou látkou, která zajišťuje pohodlí a vysoký komfort používání....

Glamour Lucia pouffe je model potažený příjemnou sametovou látkou, která zajišťuje pohodlí a vysoký komfort používání. Kulaté sedlo pouzdra je polstrované měkkou pěnou a opírá se o ocelové nohy. Charakteristickou základnu tvoří ocelové nohy ve zlaté barvě, které jsou navíc zesíleny křížem pod sedadlem, díky čemuž je celá věc stabilní a odolná. Ozdobné nohy jemně překrývají boční stranu sedáku, což přidává na charakteru. Čalouněný taburet je k dispozici ve čtyřech barvách, které krásně ladí se zlatým rámem a vytvářejí charakteristickou a moderní opěrku nohou.
Výrobce: Möbler Hodně žádaný kus je k dispozici taky tu na stránkách v populární kategorii taburety. Prozkoumejte podobné produkty z této známé rubriky za parádní cenu. To však není vše, náš sortiment je široký! U nás v nabídce totiž najdete další kvalitní produkty od dodavatele Möbler. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Levný produkt Taburet Lucia modrý od oblíbené značky se zárukou kvality Möbler lze získat tady teď právě za super cenu! Nyní za 1 199 Kč.