Taburet Lucia šedý

Glamour Lucia pouffe je model potažený příjemnou sametovou látkou, která zajišťuje pohodlí a vysoký komfort používání.... více informací »
Taburet Lucia šedý
Značka: Möbler
1 499 Kč
Do obchodu
Glamour Lucia pouffe je model potažený příjemnou sametovou látkou, která zajišťuje pohodlí a vysoký komfort používání....

Glamour Lucia pouffe je model potažený příjemnou sametovou látkou, která zajišťuje pohodlí a vysoký komfort používání. Kulaté sedlo pouzdra je polstrované měkkou pěnou a opírá se o ocelové nohy. Charakteristickou základnu tvoří ocelové nohy ve zlaté barvě, které jsou navíc zesíleny křížem pod sedadlem, díky čemuž je celá věc stabilní a odolná. Ozdobné nohy jemně překrývají boční stranu sedáku, což přidává na charakteru. Čalouněný taburet je k dispozici ve čtyřech barvách, které krásně ladí se zlatým rámem a vytvářejí charakteristickou a moderní opěrku nohou.
Výrobce: Möbler Oblíbený a kvalitní produkt Taburet Lucia šedý máte možnost získat jednoduše tu na stránkách v kategorii taburety. Mrkněte na další kusy z této sekce za nejlepší ceny.

Tento exkluzivní výrobek Taburet Lucia šedý od oblíbené značky se zárukou kvality Möbler máte možnost koupit momentálně v naši nabídce za zcela nejnižší cenu. Akční cena od 1 499 Kč.