Taburet Mie antracitový

Mie pouffe není jen pouffe nebo podnožka, je také ozdobou každého módního interiéru. Pohovka je naplněna měkkou houbou a... více informací »
Taburet Mie antracitový
Značka: Möbler
2 799 Kč
Do obchodu
Mie pouffe není jen pouffe nebo podnožka, je také ozdobou každého módního interiéru. Pohovka je naplněna měkkou houbou a...

Mie pouffe není jen pouffe nebo podnožka, je také ozdobou každého módního interiéru. Pohovka je naplněna měkkou houbou a zakončena módní látkou v antracitové látce 96. Pozornost si zaslouží neobvyklý hruškovitý tvar. Hladké sedlo je vyplněno měkkou houbou, která zaručuje pohodlí. Mia pouffe dokonale zapadá do role opěrky nohou nebo jako další místo k sezení, když pozvete větší počet hostů. Může to být také další sedadlo v dětském pokoji.
Rozměry kartonu: 62x36x62 cm
Hmotnost: 6,5 kg
Max.množství v kartonu: 1
Výrobce: Möbler
Designový produkt je k dispozici ještě na našich stránkách v oblíbené sekci taburety! Nyní získáte ostatní kusy z této oblíbené sekce za parádní cenu. To není všechno, naše nabídka je široká. Mrkněte také na další prověřené produkty od značky Möbler. Najdete je níže na této stránce.

Kvalitní a levný kus Taburet Mie antracitový od společnosti s úžasnou pověstí Möbler lze sehnat u nás právě za výhodnou cenu! Pouze nyní za 2 799 Kč.