Taburet Mie Slim světle hnědý

Mie pouffe není jen pouffe nebo podnožka, je také ozdobou každého módního interiéru. Puf byl naplněn měkkou houbou a zakončen módní látkou v... více informací »
Taburet Mie Slim světle hnědý
Značka: Möbler
2 499 Kč
Do obchodu
Mie pouffe není jen pouffe nebo podnožka, je také ozdobou každého módního interiéru. Puf byl naplněn měkkou houbou a zakončen módní látkou v...

Mie pouffe není jen pouffe nebo podnožka, je také ozdobou každého módního interiéru. Puf byl naplněn měkkou houbou a zakončen módní látkou v barvě světle hnědé 22. Pozornost si zaslouží neobvyklý hruškovitý tvar pufu. Hladké sedlo je vyplněno měkkou houbou, která zaručuje pohodlí. Mia pouffe dokonale zapadá do role opěrky nohou nebo jako další místo k sezení, když pozvete větší počet hostů. Může to být také další sedadlo v dětském pokoji. Mie pouffe je k dispozici také v jiné velikosti, takže z nich můžeme udělat zajímavé uspořádání sedadel.
Rozměry kartonu: 42x42x42 cm
Hmotnost: 4,5 kg
Max.množství v kartonu: 1
Výrobce: Möbler Kvalitní produkt Taburet Mie Slim světle hnědý získáte bezstarostně tady na našich stránkách zařazený v rubrice taburety! Nyní si můžete vybrat zlevněné produkty ve zmiňované sekci snadno online! Tento vyjímečný výrobce Möbler svým zákazníkům dodává top produkty.

Tento nejprodávanější kus Taburet Mie Slim světle hnědý od top značky Möbler snadno pořídíte v naší online nabídce za skvělou cenu. Zrovna teď v akci za 2 499 Kč.