Taburet Mie Square Vic šedý/hnědý

Mie pouffe není jen pouffe nebo podnožka, je také ozdobou každého módního interiéru. Taburet se sedátkem ve tvaru čtverce,... více informací »
Taburet Mie Square Vic šedý/hnědý
Značka: Möbler
3 599 Kč
Do obchodu
Mie pouffe není jen pouffe nebo podnožka, je také ozdobou každého módního interiéru. Taburet se sedátkem ve tvaru čtverce,...

Mie pouffe není jen pouffe nebo podnožka, je také ozdobou každého módního interiéru. Taburet se sedátkem ve tvaru čtverce, vyplněný měkkou houbou a zakončený módní sametovou látkou v šedo-hnědé 73AC. Pozoruhodný je neobvyklý, podivný tvar taburet. Hladké sedlo je vyplněno měkkou houbou, která zaručuje pohodlí. Mia pouffe dokonale zapadá do role opěrky nohou nebo jako další místo k sezení, když pozvete větší počet hostů. Může to být také další sedadlo v dětském pokoji.
Hmotnost: 7,3 kg
Max.množství v kartonu: 1
Rozměry kartonu: 62x36x62cm
Výrobce: Möbler Unikátní produkt Taburet Mie Square Vic šedý/hnědý naleznete v pohodě na našem webu v oblíbené kategorii taburety! Mrkněte na ještě podobné zboží ze zmíněné kategorie snadno online.

Super kousek Taburet Mie Square Vic šedý/hnědý od známé značky Möbler je k získání zde za nejnižší cenu. Zrovna nyní za cenu 3 599 Kč.