Taburet Mie Square Vic tmavě zelený

Mie pouffe není jen pouffe nebo podnožka, je také ozdobou každého módního interiéru. Taburet se čtvercovým sedákem, naplněný... více informací »
Taburet Mie Square Vic tmavě zelený
Značka: Möbler
3 599 Kč
Do obchodu
Mie pouffe není jen pouffe nebo podnožka, je také ozdobou každého módního interiéru. Taburet se čtvercovým sedákem, naplněný...

Mie pouffe není jen pouffe nebo podnožka, je také ozdobou každého módního interiéru. Taburet se čtvercovým sedákem, naplněný měkkou houbou a zakončený módní sametovou látkou v tmavě zelené barvě 74AC. Pozoruhodný je neobvyklý, podivný tvar taburet. Hladké sedlo je vyplněno měkkou houbou, která zaručuje pohodlí. Mia pouffe dokonale zapadá do role opěrky nohou nebo jako další místo k sezení, když pozvete větší počet hostů. Může to být také další sedadlo v dětském pokoji.
Hmotnost: 7,3 kg
Max.množství v kartonu: 1
Rozměry kartonu: 62x36x62cm
Výrobce: MöblerOblíbený a kvalitní výrobek máte možnost dostat ještě u nás zařazený v kategorii taburety! Nyní si můžete pořídit ještě ostatní výrobky z této oblíbené rubriky za super ceny. Známý výrobce Möbler vám poskytuje prvotřídní výrobky To ale ovšem není vše, u nás vám nabídneme víc! Mrkněte také na více skvělých kousků od značky Möbler. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a oblíbený výrobek Taburet Mie Square Vic tmavě zelený od značky s tradicí a dobrou pověstí Möbler jednoduše pořídíte v naší nabídce za nejnižší cenu! Nyní pořídíte za super cenu 3 599 Kč.