Taburet Mie Square Vic žlutý

Mie pouffe není jen pouffe nebo podnožka, je také ozdobou každého módního interiéru. Taburet se čtvercovým sedákem, vyplněný... více informací »
Taburet Mie Square Vic žlutý
Značka: Möbler
3 599 Kč
Do obchodu
Mie pouffe není jen pouffe nebo podnožka, je také ozdobou každého módního interiéru. Taburet se čtvercovým sedákem, vyplněný...

Mie pouffe není jen pouffe nebo podnožka, je také ozdobou každého módního interiéru. Taburet se čtvercovým sedákem, vyplněný měkkou houbou a zakončený módní žlutou sametovou látkou. Pozoruhodný je neobvyklý, podivný tvar taburet. Hladké sedlo je vyplněno měkkou houbou, která zaručuje pohodlí. Mia pouffe dokonale zapadá do role opěrky nohou nebo jako další místo k sezení, když pozvete větší počet hostů. Může to být také další sedadlo v dětském pokoji.
Hmotnost: 7,3 kg
Max.množství v kartonu: 1
Rozměry kartonu: 62x36x62cm
Výrobce: Möbler Často hledaný produkt Taburet Mie Square Vic žlutý máte možnost najít aktuálně tu na našich stránkách zařazený v sekci taburety. Nyní najdete podobné produkty z této oblíbené rubriky z pohodlí domova! Přední značka Möbler pro své zákazníky prodává skvělý sortiment.

Tento exkluzivní výrobek Taburet Mie Square Vic žlutý od předního výrobce Möbler jednoduše pořídíte na našich stránkách teď za neuvěřitelně výhodnou cenu! Akční ceny od 3 599 Kč.