Taburet Mie Vic Coral

Mie pouffe není jen pouffe nebo podnožka, je také ozdobou každého módního interiéru. Taburet je vyplněn měkkou houbou a zakončen... více informací »
Taburet Mie Vic Coral
Značka: Möbler
3 599 Kč
Do obchodu
Mie pouffe není jen pouffe nebo podnožka, je také ozdobou každého módního interiéru. Taburet je vyplněn měkkou houbou a zakončen...

Mie pouffe není jen pouffe nebo podnožka, je také ozdobou každého módního interiéru. Taburet je vyplněn měkkou houbou a zakončen módním korálovým velurem. Pozoruhodný je neobvyklý, podivný tvar taburet. Hladké sedlo je vyplněno měkkou houbou, která zaručuje pohodlí. Mia pouffe dokonale zapadá do role opěrky nohou nebo jako další místo k sezení, když pozvete větší počet hostů. Může to být také další sedadlo v dětském pokoji.
Rozměry krabice: 62x36x62 cm
Hmotnost: 6,5 kg
Max.počet kusů v krabici: 1
Výška sedáku: 34 cm
Šířka sedáku: 60 cm
Hloubka sedáku: 60 cm
Výrobce: Möbler Oblíbený kus jde sehnat právě teď na našich stránkách v oblíbené rubrice taburety! Nyní si můžete vybrat unikátní výrobky ve zmíněné rubrice za internetové ceny.

Velmi oblíbený výrobek Taburet Mie Vic Coral od značky Möbler jednoduše můžete sehnat u nás nyní za skvělou cenu! Nyní získáte od 3 599 Kč.