Taburet Mie Vic žlutý

Mie pouffe není jen pouffe nebo podnožka, je také ozdobou každého módního interiéru. Puf je naplněn měkkou houbou a zakončen... více informací »
Taburet Mie Vic žlutý
Značka: Möbler
3 599 Kč
Do obchodu
Mie pouffe není jen pouffe nebo podnožka, je také ozdobou každého módního interiéru. Puf je naplněn měkkou houbou a zakončen...

Mie pouffe není jen pouffe nebo podnožka, je také ozdobou každého módního interiéru. Puf je naplněn měkkou houbou a zakončen módním velurem. Pozoruhodný je neobvyklý, podivný tvar taburet. Hladké sedlo je vyplněno měkkou houbou, která zaručuje pohodlí. Mia pouffe dokonale zapadá do role opěrky nohou nebo jako další místo k sezení, když pozvete větší počet hostů. Může to být také další sedadlo v dětském pokoji.
Rozměry krabice: 62x36x62 cm
Hmotnost: 6,5 kg
Max.počet kusů v krabici: 1
Výška sedáku: 34 cm
Šířka sedáku: 60 cm
Hloubka sedáku: 60 cm
Výrobce: Möbler Exkluzivní produkt Taburet Mie Vic žlutý lze pořídit právě zde tady na našem webu zařazený v rubrice taburety! Nyní pořídíte vyjímečné produkty z této populární kategorie za nejlepší ceny. Přední výrobce Möbler pro své zákazníky poskytuje skvělé výrobky A tady je důkaz!

Velmi prodávaný kus Taburet Mie Vic žlutý od známého dodavatele Möbler máte možnost koupit zrovna dneska ve výprodejové akci. Aktuálně v akci od 3 599 Kč.