Terrapotta květník

Terrapota je květinový květník s 5 terakotovými květináči, které nám umožní předvést různé oblíbené rostliny. Tento... více informací »
Terrapotta květník
Značka: Möbler
1 299 Kč
Do obchodu
Terrapota je květinový květník s 5 terakotovými květináči, které nám umožní předvést různé oblíbené rostliny. Tento...

Terrapota je květinový květník s 5 terakotovými květináči, které nám umožní předvést různé oblíbené rostliny. Tento moderní secí stroj má dvě kovové tyče, které se otáčejí o 360 stupňů. Toto řešení nám usnadňuje přístup k rostlinám, a proto je zalévání nebo prořezávání mnohem rychlejší a jednodušší. Záhonem Terrapotta může být bylinkový hrnec v kuchyni nebo květinový květník v kanceláři. Jeho malá velikost umožňuje umístit Terrapott na stůl nebo okenní parapet. Terrapotta má vážený kovový podstavec a kovové akcenty, díky nimž je odolný a odolný proti korozi.
Rozměry kartonu: 36 x 39 x 11 cm
Výrobce: Möbler
Zcela unikátní produkt seženete mimo jiné tady na našich stránkách zařazený v sekci obrazy! Nyní si můžete pořídit vyjímečné produkty ze zmíněné sekce snadno online! U nás vám nabídneme víc, máme v nabídce také další zboží od značky Möbler. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento oblíbený produkt Terrapotta květník od dodavatele se skvělou pověstí Möbler pohodlně nakoupíte již dnes trvale výhodně! Cenově vychází na 1 299 Kč.