Tyč do dekorace stolu Broadway bílá

Funkční dekorativní věšák připevněný k desce stolu je příslušenství, které lze použít mnoha způsoby. Vyrobeno z kovu, v... více informací »
Tyč do dekorace stolu Broadway bílá
Značka: Möbler
799 Kč
Do obchodu
Funkční dekorativní věšák připevněný k desce stolu je příslušenství, které lze použít mnoha způsoby. Vyrobeno z kovu, v...

Funkční dekorativní věšák připevněný k desce stolu je příslušenství, které lze použít mnoha způsoby. Vyrobeno z kovu, v klasické bílé barvě, jistě osloví fanoušky důmyslných dekorativních prvků v interiérovém designu. Můžete na něj zavěsit stylové dekorace nebo jej použít v krejčovských dílnách. Dekorativní tyčinka bude užitečná při zdobení stolu na narozeninovou, vánoční nebo slepičí párty. Můžeme na něj pověsit barevná světla nebo věnce s květinami. Hůl se rozprostírá od 139 do 250 cm, takže ji můžeme umístit na jakýkoli stůl.
Rozměry balení: 21 x 18 x 139 cm
Výrobce: Möbler Tento velmi oblíbený výrobek Tyč do dekorace stolu Broadway jde koupit právě teď tu na našich stránkách zařazený v sekci obrazy! Najděte si akční produkty z naší kategorie za báječnou cenu!

Výjimečný a žádaný kus Tyč do dekorace stolu Broadway bílá od společnosti s úžasnou pověstí Möbler je k sehnání tady pořád výhodně! Právě nyní za skvělou cenu 799 Kč.