Umyvadlo keramické na pracovní desku SAMI GOLD

Umyvadlo keramické na pracovní desku SAMI GOLDUmyvadlo Sami bylo vyrobeno nejnovejší technologií Slim Edge, která umožnila získat... více informací »
Umyvadlo keramické na pracovní desku SAMI GOLD
Značka: Möbler
3 899 Kč
Do obchodu
Umyvadlo keramické na pracovní desku SAMI GOLDUmyvadlo Sami bylo vyrobeno nejnovejší technologií Slim Edge, která umožnila získat...

Umyvadlo keramické na pracovní desku SAMI GOLD

Umyvadlo Sami bylo vyrobeno nejnovejší technologií Slim Edge, která umožnila získat tvar s extrémně tenkými okraji. Celek byl pro tuto sezónu dokončen v nejmódnejší barvě. Umyvadlo v kombinaci s černými kováními vytváří perfektní duo, které potěší každého. Na obrázku společné s umyvadlem představujeme baterie Lugano Black a výpusť stejné krásné barvy.


Způsob montáže: na pracovní desku
Barva: zlatá
Délka umyvadla: 360 mm
Šířka umyvadla: 360 mm
Výška umyvadla: 120 mm
Hloubka umyvadla: 100 mm
Materiál: keramika sanitární
Otvor na baterii: ne
Otvor přepadový: ne
Průměr odtokové díry: 45 mm
Záruka: 24 měsíců


Výrobce: Möbler
Designový produkt Umyvadlo keramické na pracovní desku SAMI GOLD můžete najít rovněž tady na webu ve známé rubrice umyvadla. Vyberte si parádní produkty z této kategorie za rozumné peníze! To však není vše, náš sortiment je široký! Mrkněte na více kvalitních produktů od výrobce Möbler. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Kvalitní a oblíbený kousek Umyvadlo keramické na pracovní desku SAMI GOLD od známé kvalitní značky Möbler získáte na našich stránkách teď právě ve slevě! Levně za cenu 3 899 Kč.