Umyvadlo na pracovní desku REA SOFIA zlaté / bílé

Umyvadlo na pracovní desku REA SOFIA zlaté / bíléSofia Gold White umyvadlo je moderní v kombinaci s tradicí ušlechtilých barev a... více informací »
Umyvadlo na pracovní desku REA SOFIA zlaté / bílé
Značka: Möbler
3 399 Kč
Do obchodu
Umyvadlo na pracovní desku REA SOFIA zlaté / bíléSofia Gold White umyvadlo je moderní v kombinaci s tradicí ušlechtilých barev a...

Umyvadlo na pracovní desku REA SOFIA zlaté / bílé

Sofia Gold White umyvadlo je moderní v kombinaci s tradicí ušlechtilých barev a designu. Luxusní model bude dokonalý v každém interiéru. Lesklá bílá glazura, i vnějšího zlatá glazura upoutá pozornost každého z vašich hostů, a potěší je. Sofia Gold White vypadá skvělé se zlatými doplňky – zátka klik/klak nebo baterie Tess Gold, ale také s černými nebo chromovými doplňky.


Způsob montáže: na pracovní desku
Barva: zlatá/bílá
Délka umyvadla: 410 mm
Šířka umyvadla: 345 mm
Výška umyvadla: 150 mm
Hloubka umyvadla: 110 mm
Materiál: keramika sanitární
Otvor na baterii: ne
Otvor přepadový: ne
Průměr odtokové díry: 45 mm
Záruka: 24 měsíců


Výrobce: MöblerTento nejprodávanější výrobek je k dostání teď na webu ve známé rubrice umyvadla! Prozkoumejte skvělé produkty ze zmíněné sekce snadno online! Přední značka Möbler vás a vaše blízké obohatí o top zboží. Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme.

Kvalitní a velmi žádaný kus Umyvadlo na pracovní desku REA SOFIA zlaté / bílé od značky se skvělou pověstí Möbler jednoduše můžete získat zrovna dnes za skvělou cenu! Za bezkonkureční cenu 3 399 Kč.