Věšák 5 držáků šedý Flip

Šedý věšák na oblečení Umbra Flip je masivní, pevně konstruovaná tyč s pěti zlatými zatahovacími háčky. Byl vyroben z... více informací »
Věšák 5 držáků šedý Flip
Značka: Möbler
599 Kč
Do obchodu
Šedý věšák na oblečení Umbra Flip je masivní, pevně konstruovaná tyč s pěti zlatými zatahovacími háčky. Byl vyroben z...

Šedý věšák na oblečení Umbra Flip je masivní, pevně konstruovaná tyč s pěti zlatými zatahovacími háčky. Byl vyroben z plastu a jasanového dřeva. Pokud háček není potřeba, můžete jej jedním pohybem složit. Nenechte se však zmást kompaktním designem, protože Flip pojme překvapivě velké množství předmětů, takže je ideálním místem pro zavěšení kabátů, šátků, kabelek a dalších věcí pro vás, vaši rodinu a hosty. Díky svému elegantnímu profilu a skrytému montážnímu hardwaru se Flip bezproblémově připevní na prakticky jakoukoli zeď a nabízí styl, který vypadá skvěle v každé chodbě.
Maximální zatížení 2,3 kg na hák.
Počet kusů v kartonu: 1
Rozměry kartonu: 8 cm x 4 cm x 58 cm
Výrobce: Möbler
Tento exkluzivní výrobek máte možnost získat právě nyní na našich stránkách zařazený v kategorii věšáky! Mrkněte na vyjímečné výrobky z naší sekce za nejnižší cenu! Náš sortiment je široký, máme v nabídce ovšem další prověřené kousky značky Möbler. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Oblíbená značka Möbler dodává prvotřídní sortiment.

Nejprodávanější výrobek Věšák 5 držáků šedý Flip od top značky Möbler můžete nakoupit právě zde skutečně výhodně! Nyní získáte od 599 Kč.