Věšák 8 držáků černý Flip

Černý věšák na oblečení Umbra Flip je pevný, pevně vyrobený pás s osmi stříbrnými a zatahovacími háčky. Byl vyroben z... více informací »
Věšák 8 držáků černý Flip
Značka: Möbler
999 Kč
Do obchodu
Černý věšák na oblečení Umbra Flip je pevný, pevně vyrobený pás s osmi stříbrnými a zatahovacími háčky. Byl vyroben z...

Černý věšák na oblečení Umbra Flip je pevný, pevně vyrobený pás s osmi stříbrnými a zatahovacími háčky. Byl vyroben z plastu a jasanového dřeva. Pokud háček není potřeba, můžete jej jedním pohybem složit. Nenechte se však zmást kompaktním designem, protože Flip pojme překvapivě velké množství předmětů, takže je ideálním místem pro zavěšení kabátů, šátků, kabelek a dalších věcí pro vás, vaši rodinu a hosty. Díky svému elegantnímu profilu a skrytému montážnímu hardwaru se Flip bezproblémově připevní na prakticky jakoukoli zeď a nabízí styl, který vypadá skvěle v každé chodbě.
Maximální zatížení 2,3 kg na hák.
Rozměry balení: 8 x 4 x 87 cm
Výrobce: Möbler
Ve slevě produkt Věšák 8 držáků černý Flip můžete nakoupit rovnou u nás zařazený v sekci věšáky. Máme pro vás vyjímečné kusy ve zmíněné sekci za super ceny. Náš sortiment je ale široký, mrkněte na další vybrané kousky od značky Möbler. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Výrobce Möbler pro své zákazníky nabízí vysoce kvalitní výrobky

Tento akční a ve slevě kus Věšák 8 držáků černý Flip pocházející od značky Möbler máte možnost najít právě nyní výhodně. Za bezkonkureční cenu 999 Kč.