Věšák 8 držáků ořech/zlatý Flip

Umbra Flip ořechový věšák na oblečení je pevný, pevně vyrobený pás s osmi zlatými zatahovacími háčky. Byl vyroben z plastu a... více informací »
Věšák 8 držáků ořech/zlatý Flip
Značka: Möbler
1 099 Kč
Do obchodu
Umbra Flip ořechový věšák na oblečení je pevný, pevně vyrobený pás s osmi zlatými zatahovacími háčky. Byl vyroben z plastu a...

Umbra Flip ořechový věšák na oblečení je pevný, pevně vyrobený pás s osmi zlatými zatahovacími háčky. Byl vyroben z plastu a jasanového dřeva. Pokud háček není potřeba, můžete jej jedním pohybem složit. Nenechte se však zmást kompaktním designem, protože Flip pojme překvapivě velké množství předmětů, takže je ideálním místem pro zavěšení kabátů, šátků, kabelek a dalších věcí pro vás, vaši rodinu a hosty. Díky svému elegantnímu profilu a skrytému montážnímu hardwaru se Flip bezproblémově připevní na prakticky jakoukoli zeď a nabízí styl, který vypadá skvěle v každé chodbě.
Maximální zatížení 2,3 kg na hák.
Počet kusů v kartonu: 1
Rozměry kartonu: 8 cm x 4 cm x 85 cm
Výrobce: Möbler Tento diskontní produkt je k dispozici právě nyní tady u nás ve známé sekci věšáky. Nyní pořídíte nové produkty ze zmíněné kategorie za super peníze. Možná ale hledáte něco jiného, máme toho více. Máme v nabídce však také více skvělých produktů od značky Möbler. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Zcela unikátní kousek Věšák 8 držáků ořech/zlatý Flip od známé kvalitní značky Möbler můžete nakoupit tady teď právě opravdu levně! Nyní získáte od 1 099 Kč.