Věšák a stolek Pillar bílý/natural

Najít multifunkční nábytek, který zabírá málo místa, může být obtížný úkol. Věšák a stolička jsou univerzální i... více informací »
Věšák a stolek Pillar bílý/natural
Značka: Möbler
5 299 Kč
Do obchodu
Najít multifunkční nábytek, který zabírá málo místa, může být obtížný úkol. Věšák a stolička jsou univerzální i...

Najít multifunkční nábytek, který zabírá málo místa, může být obtížný úkol. Věšák a stolička jsou univerzální i univerzální a jsou moderními nepostradatelnými domácími spotřebiči. Tento volně stojící věšák má 6 robustních háčků pro uložení různých předmětů a vestavěnou stoličku lze použít k uložení tašek, rostlin nebo jako místo k sezení a odložení bot, než vyrazíte ven. Díky využití vertikálního prostoru je Pillar ideální pro stísněné prostory, zabírá malou stopu a poskytuje maximální úložný prostor. Věšák lze použít v různých místnostech: v ložnici na uspořádání oblečení a doplňků, v koupelně na ručníky nebo v hale na tašky, bundy a další. Věšák na sloup je vyroben z velmi odolného gumového dřeva. Sedadlo a háčky byly dodatečně zesíleny jejich bílou barvou.
Rozměry kartonu: 19,6 x 19,6 x 65 cm
Výrobce: Möbler
Super produkt Věšák a stolek Pillar můžete nakoupit rovnou na webu zařazený v rubrice věšáky! Nyní koupíte ještě podobné zboží z této známé rubriky za akční cenu. Třeba hledáte něco jiného, u nás vám nabízíme více! U nás v nabídce totiž najdete další skvělé kousky od dodavatele Möbler. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Velmi žádaný produkt Věšák a stolek Pillar bílý/natural od kvalitního výrobce Möbler jde pořídit u nás za výprodejovou cenu! Aktuálně za super cenu 5 299 Kč.