Věšák a stolek Pillar černý/ořech

Najít multifunkční nábytek, který zabírá málo místa, může být obtížný úkol. Věšák a stolička jsou univerzální i... více informací »
Věšák a stolek Pillar černý/ořech
Značka: Möbler
3 699 Kč
Do obchodu
Najít multifunkční nábytek, který zabírá málo místa, může být obtížný úkol. Věšák a stolička jsou univerzální i...

Najít multifunkční nábytek, který zabírá málo místa, může být obtížný úkol. Věšák a stolička jsou univerzální i univerzální a jsou moderními nepostradatelnými domácími spotřebiči. Tento volně stojící věšák má 6 robustních háčků pro uložení různých předmětů a vestavěnou stoličku lze použít k uložení tašek, rostlin nebo jako místo k sezení a odložení bot, než vyrazíte ven. Díky využití vertikálního prostoru je Pillar ideální pro stísněné prostory, zabírá malou stopu a poskytuje maximální úložný prostor. Věšák lze použít v různých místnostech: v ložnici na uspořádání oblečení a doplňků, v koupelně na ručníky nebo v hale na tašky, bundy a další.
Výrobce: Möbler
Designový výrobek máte možnost najít taky tady a teď na našem webu v populární sekci věšáky! Nyní získáte jiné kusy z této známé kategorie za super cenu! To ovšem není všechno, přichystali jsme toho pro vás více! U nás totiž najdete další skvělé zboží od dodavatele Möbler. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Tato značka Möbler svým zákazníkům nabízí vysoce kvalitní sortiment Můžete se sami přesvědčit u nás na webu!

Hodně žádaný výrobek Věšák a stolek Pillar černý/ořech originál od značky Möbler máte možnost získat u nás až neuvěřitelně levně! V současnosti za 3 699 Kč.