Věšák Arrow

Ramínko Arrow je ideálním doplňkem do interiéru v klasickém nebo industriálním stylu. Věšák má 4 háčky, na kterých můžete... více informací »
Věšák  Arrow
Značka: Möbler
499 Kč
Do obchodu
Ramínko Arrow je ideálním doplňkem do interiéru v klasickém nebo industriálním stylu. Věšák má 4 háčky, na kterých můžete...

Ramínko Arrow je ideálním doplňkem do interiéru v klasickém nebo industriálním stylu. Věšák má 4 háčky, na kterých můžete zavěsit bundy, tašky nebo dokonce ručníky. Háčky jsou připevněny k základně ve tvaru šipky. Šipka navíc díky svému designu funguje jako koš na drobné předměty. Černý lakovaný kovový věšák je odolný. Podložka je dřevěná, která je připevněna k zadní části závěsu. Rozměry: výška: 20 cm, šířka 51 cm, hloubka: 8,5
Výrobce: Möbler
Tento akční a ve slevě produkt Věšák Arrow můžete koupit teď na našem webu v oblíbené sekci věšáky! Najděte si nové produkty ve zmíněné kategorii jednoduše online. Přední značka Möbler vám může poskytnout kvalitní zboží. Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme!

Oblíbený produkt Věšák Arrow s osvědčenou značkou Möbler jednoduše naleznete ještě dnes za outletovou cenu! Stojí teď u nás 499 Kč.