Věšák HUB 3 černý/hnědý

Věšáky na náboje jsou k dispozici v sadách po třech a dodávají každé zdi moderní nádech. Kulatý tvar v kombinaci s gumovým... více informací »
Věšák HUB 3 černý/hnědý
Značka: Möbler
699 Kč
Do obchodu
Věšáky na náboje jsou k dispozici v sadách po třech a dodávají každé zdi moderní nádech. Kulatý tvar v kombinaci s gumovým...

Věšáky na náboje jsou k dispozici v sadách po třech a dodávají každé zdi moderní nádech. Kulatý tvar v kombinaci s gumovým rámem je obzvláště šetrný k doplňkům a textiliím. Háčky lze připevnit mrknutím oka a součástí je veškerý potřebný upevňovací materiál. Každý ze tří háčků udrží váhu až na max. 2,3 kg. Každý háček měří 7 x 7 x 7 cm. Věšáky lze připevnit podle vlastního konceptu. Věšák HUB je věšák pro lidi, kteří hledají moderní, funkční a estetické závěsy.
Rozměry kartonu: 22 x 8 x 9 cm
Výrobce: Möbler Tento kvalitní a levný výrobek pořídíte právě teď tu na stránkách ve známé rubrice věšáky. Máme pro vás ještě podobné produkty z této známé kategorie na pár kliknutí.

Kvalitní a žádaný produkt Věšák HUB 3 černý/hnědý od top výrobce Möbler lze zakoupit zde za příznivou cenu! Nyní pořídíte jen za 699 Kč.