Věšák na dveře 4 Buddy černý

Ozdobte tento prostor a výzdobu hned s tímto zábavným háčkem Umbra, který lze namontovat nad dveře. Buddy Over-the-Door se... více informací »
Věšák na dveře 4 Buddy černý
Značka: Möbler
899 Kč
Do obchodu
Ozdobte tento prostor a výzdobu hned s tímto zábavným háčkem Umbra, který lze namontovat nad dveře. Buddy Over-the-Door se...

Ozdobte tento prostor a výzdobu hned s tímto zábavným háčkem Umbra, který lze namontovat nad dveře. Buddy Over-the-Door se tentokrát objeví jako háček na dveřích, skvělý pro ukládání věcí, jako jsou klobouky, šátky, kabáty a kabelky. Tento dekorativní prvek má aktivnější vzhled než typické závěsné dveře, protože Buddy vypadá, jako by se hýbal. Tvarované s matným povrchem a dostupné v černé nebo bílé barvě, určené pro dveře do tloušťky 3,8 cm a rozměry 31,8 x 21,6 x 10,8 cm. Vlastnosti výrobku: – věšák, který má být umístěn na dveře, – má 2 háčky ve tvaru lidí, – je vyroben z bílého plastu, – Max. zatížení na každý hák – 2,3 kg. Rozměry: 31,8 x 21,6 x 10,8 cm. Barva: černá. Materiál: plast. Kolekce: Buddy
Výrobce: Möbler Tento oblíbený produkt Věšák na dveře 4 Buddy máte možnost nakoupit právě teď tu na webu ve známé sekci věšáky. Nyní si můžete vybrat zlevněné produkty z naší sekce za super ceny. Tím ale však naše nabídka nekončí, nebojte, máme toho více! Prozkoumejte u nás taky více skvělých kousků značky Möbler. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Známý výrobce Möbler má k dispozici vysoce kvalitní produkty.

Tento exkluzivní produkt Věšák na dveře 4 Buddy černý od známé společnosti Möbler máte možnost najít u nás v bezva akci. V současnosti pořídíte za cenu 899 Kč.