Věšák na dveře Buddy bílý

Získejte prostor a výzdobu díky tomuto zábavnému věšáku značky Umbra, který lze namontovat nad dveře. BUDDY se tentokrát... více informací »
Věšák na dveře Buddy bílý
Značka: Möbler
499 Kč
Do obchodu
Získejte prostor a výzdobu díky tomuto zábavnému věšáku značky Umbra, který lze namontovat nad dveře. BUDDY se tentokrát...

Získejte prostor a výzdobu díky tomuto zábavnému věšáku značky Umbra, který lze namontovat nad dveře. BUDDY se tentokrát objevuje jako hák na dveřích, skvělý pro uložení věcí jako jsou klobouky, šátky, kabáty a tašky. Tvarovaný matný povrch je dostupný v černé nebo bílé barvě, určený pro dveře do tloušťky 3,8 cm a 31,8 x 21,6 x 10,8 cm.

Výška (cm):32
Šířka (cm):22
Hloubka (cm):11
Materiál:polypropylen, kov
Barva:bílá
Počet úchytů:2
Výrobce:UMBRA
Provedení:matné
Výrobce: Möbler
Zajímavý produkt Věšák na dveře Buddy bílý máte možnost získat přímo tu na našem webu zařazený v sekci věšáky. Máme pro vás ještě ostatní zboží z této populární kategorie za nejnižší cenu. Oblíbená značka Möbler dlouhodobě poskytuje vysoce kvalitní výrobky. Však to vidíte sami!

Tento žádaný kus Věšák na dveře Buddy bílý od výrobce se skvělou pověstí Möbler máte možnost pořídit tady teď právě levně. Nyní získáte od 499 Kč.