Věšák nástěnný Den dobrý 01 černý

Nástěnný věšák Dobré ráno je praktickým řešením do každé haly, haly nebo čekárny. Univerzální laserem vyřezávaný... více informací »
Věšák nástěnný Den dobrý 01 černý
Značka: Möbler
799 Kč
Do obchodu
Nástěnný věšák Dobré ráno je praktickým řešením do každé haly, haly nebo čekárny. Univerzální laserem vyřezávaný...

Nástěnný věšák Dobré ráno je praktickým řešením do každé haly, haly nebo čekárny. Univerzální laserem vyřezávaný nápis zahřeje každý interiér.Výrobek je vyroben z odolného kovu s práškovým nástřikem. Věšák má 8 háčků s maximálním zatížením 3 kg, které pomáhají udržovat pořádek na chodbě, v hale nebo v čekárně. Elegantní věšák splyne s interiérem a dodá mu výjimečně útulný charakter. Maximální zatížení pásu je 24 kg. Věšák je dodáván s montážní sadou, která se skládá z čepů, šroubů a hmoždinek.
Výška: 21 cm
Šířka: 60 cm
Max.počet kusů v kartonu: 1
Rozměry kartonu: 20 cm x 52 cm x 4 cm
Hmotnost balení: 2 kg
Výrobce: Möbler
Oblíbený produkt jde nakoupit právě tady na webu umístěný v kategorii věšáky! Nyní můžete koupit akční kusy ve zmiňované sekci za výprodejovou cenu! Tento vyjímečný výrobce Möbler pro své zákazníky prodává kvalitní produkty. Možná hledáte něco jiného, u nás vám nabízíme více! Mrkněte na další skvělé produkty od výrobce Möbler. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Žádaný produkt Věšák nástěnný Den dobrý 01 černý od společnosti s dlouholetou tradicí Möbler jednoduše seženete u nás za akční cenu. Na našich stránkách za 799 Kč.