Věšák nástěnný Den dobrý 02 bílý

Nástěnný věšák Dobré ráno je praktickým řešením do každé haly, haly nebo čekárny. Univerzální laserem vyřezávaný... více informací »
Věšák nástěnný Den dobrý 02 bílý
Značka: Möbler
799 Kč
Do obchodu
Nástěnný věšák Dobré ráno je praktickým řešením do každé haly, haly nebo čekárny. Univerzální laserem vyřezávaný...

Nástěnný věšák Dobré ráno je praktickým řešením do každé haly, haly nebo čekárny. Univerzální laserem vyřezávaný nápis zahřeje každý interiér.Výrobek je vyroben z odolného kovu s práškovým nástřikem. Věšák má 8 háčků s maximálním zatížením 3 kg, které pomáhají udržovat pořádek na chodbě, v hale nebo v čekárně. Elegantní věšák splyne s interiérem a dodá mu výjimečně útulný charakter. Maximální zatížení pásu je 24 kg. Věšák je dodáván s montážní sadou, která se skládá z čepů, šroubů a hmoždinek.
Výška: 18 cm
Šířka: 60 cm
Max.počet kusů v kartonu: 1
Rozměry kartonu: 25 cm x 67 cm x 4 cm
Hmotnost balení: 2 kg
Výrobce: Möbler Vynikající výrobek získáte právě teď tu na stránkách zařazený v sekci věšáky! Najděte si zcela nové produkty z naší kategorie za příznivou cenu. To ale není vše, u nás vám nabídneme víc. Máme v nabídce více skvělých kousků od výrobce Möbler. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Hodně povedený výrobek Věšák nástěnný Den dobrý 02 bílý od přední značky Möbler je dostupný tady teď právě za akční cenu. Právě teď za cenu 799 Kč.