Věšák nástěnný Domek bílý

Nástěnný věšák Dům je perfektním řešením pro chodbu. Stylový věšák s motivem domu a stromy zahřeje každý interiér a přispějí k... více informací »
Věšák nástěnný Domek bílý
Značka: Möbler
699 Kč
Do obchodu
Nástěnný věšák Dům je perfektním řešením pro chodbu. Stylový věšák s motivem domu a stromy zahřeje každý interiér a přispějí k...

Nástěnný věšák Dům je perfektním řešením pro chodbu. Stylový věšák s motivem domu a stromy zahřeje každý interiér a přispějí k vytvoření přátelské atmosféry v bytě. Laserem řezane prvky závěsu jsou velmi odolné, odolné proti poškrábání a znečištění. Na vlnitém proužku závěsu jsou 4 háčky, každý o nosnosti 3 kg, na kterých můžete zavěsit klíče, peněženky nebo bundy. Pruh je k dispozici ve dvou barvách. Maximální zatížení pásu je 12 kg. Montážní sada je připevněna k závěsu, sestává z čepů, zátek a šroubů. Výška: 28cm Šířka: 41cm Max. počet kusů v kartonu: 1 Rozměry kartonu: 35cm x 49cm x 4cm Hmotnost balení: 2kg
Výrobce: MöblerVelmi prodávaný kus lze pořídit bezstarostně tady u nás v populární kategorii věšáky. Pořiďte si oblíbené kusy ve zmiňované kategorii za skvělou cenu. Možná ale hledáte něco jiného, u nás toho najdete mnohem více. Podívejte se taky na další kvalitní kousky od značky Möbler. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Přední dodavatel Möbler prodává vynikající výrobky. Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme!

Tento kvalitní a levný produkt Věšák nástěnný Domek bílý od přední značky Möbler jednoduše naleznete zde výhodně. Nyní pořídíte za super cenu 699 Kč.