Věšák nástěnný Hello černý

Nástěnný držák Hello bude ideální pro každou moderní chodbu, recepci nebo vstupní halu. Přesně řezaná písmena na... více informací »
Věšák nástěnný Hello černý
Značka: Möbler
899 Kč
Do obchodu
Nástěnný držák Hello bude ideální pro každou moderní chodbu, recepci nebo vstupní halu. Přesně řezaná písmena na...

Nástěnný držák Hello bude ideální pro každou moderní chodbu, recepci nebo vstupní halu. Přesně řezaná písmena na nerovnoměrně umístěných čtvercích vytvářejí zajímavou kompozici tvarů. Práškově lakovaný kov je odolný proti poškození a znečištění. Díky 7 háčkům, s maximální zátěží až 3 kg, můžete na něj zavěsit bundy, klíče nebo dokonce tašky. Produkt je k dispozici ve dvou barvách. Maximální zatížení pásu je 21 kg. Montážní sada je připevněna k závěsu, který se skládá z čepů, koncových krytů a šroubů. Výška: 23cm Šířka: 60cm Max. počet kusů v kartonu: 1 Rozměry kartonu: 25cm x 67cm x 4cm Hmotnost balení: 2kg
Výrobce: Möbler
Oblíbený a akční produkt je k sehnání taky tady u nás v populární kategorii věšáky. Máme pro vás podobné produkty z naší kategorie za outletovou cenu. Populární dodavatel Möbler má na skladě top produkty. U nás toho najdete mnohem více, podívejte se také na další kvalitní kousky od výrobce Möbler. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Zcela unikátní výrobek Věšák nástěnný Hello černý originál od výrobce Möbler jde koupit tady teď právě za výhodné peníze. Nyní získáte od 899 Kč.