Věšák nástěnný Home černý

Věšák na zeď funguje v každé útulné hale, recepci nebo hale. Přesně řezaná písmena vytvářejí zajímavou kompozici tvarů.... více informací »
Věšák nástěnný Home černý
Značka: Möbler
699 Kč
Do obchodu
Věšák na zeď funguje v každé útulné hale, recepci nebo hale. Přesně řezaná písmena vytvářejí zajímavou kompozici tvarů....

Věšák na zeď funguje v každé útulné hale, recepci nebo hale. Přesně řezaná písmena vytvářejí zajímavou kompozici tvarů. Práškově lakovaný kov je odolný proti poškození a znečištění. Díky 8 háčkům s maximálním zatížením až 3 kg na každé můžete zavěsit bundy, klíče nebo dokonce tašky. Výrobek je k dispozici ve dvou barvách, maximální zatížení lamel je 24 kg. Součástí závěsu je montážní sada, která se skládá z čepů, koncových uzávěrů a šroubů. Výška: 17cm Šířka: 47cm Max. počet kusů v kartonu: 1 Rozměry kartonu: 20 cm x 52 cm x 4 cm Hmotnost balení: 2 kg
Výrobce: MöblerTento exkluzivní kus Věšák nástěnný Home černý máte možnost koupit rovnou tu na našem webu v kategorii věšáky. Máme pro vás podobné produkty ve zmíněné kategorii za nejnižší cenu.

Tento oblíbený produkt Věšák nástěnný Home černý od výrobce Möbler snadno můžete sehnat v naší internetové nabídce ve výhodné akci! Aktuálně za super cenu 699 Kč.