Věšák nástěnný Klíče bílý

Nástěnný věšák Klíče jsou stylovým řešením pro halu, halu nebo recepci. Vzor s nápisem Keys dodá každému interiéru šarm.... více informací »
Věšák nástěnný Klíče bílý
Značka: Möbler
299 Kč
Do obchodu
Nástěnný věšák Klíče jsou stylovým řešením pro halu, halu nebo recepci. Vzor s nápisem Keys dodá každému interiéru šarm....

Nástěnný věšák Klíče jsou stylovým řešením pro halu, halu nebo recepci. Vzor s nápisem Keys dodá každému interiéru šarm. Ocelový práškově lakovaný věšák je praktický a odolný proti poškození. Matný povrch dodává soklu třídu. Díky 6 háčkům s nosností každého až 3 kg můžeme na věšák pověsit klíče, bundy nebo dokonce tašky. Produkt je k dispozici ve dvou barvách, což zvyšuje jeho možnosti uspořádání.
Maximální zatížení je 18 kg. Věšák je dodáván s montážní sadou, která se skládá z čepů, hmoždinek a šroubů.
Výrobce: Möbler
Povedený produkt Věšák nástěnný Klíče bílý jde sehnat bezstarostně tady na stránkách v kategorii věšáky! Máme pro vás ještě jiné kousky ve zmiňované kategorii jednoduše online. Výrobce Möbler dlouhodobě vyrábí skvělé zboží. Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí.

Ve slevě tento produkt Věšák nástěnný Klíče bílý od skvělého a známého výrobce Möbler jednoduše můžete získat zde teď právě za mimořádně nízkou cenu. Stojí teď u nás 299 Kč.