Věšák nástěnný Klíče černý

Nástěnný věšák Klíče jsou stylovým řešením pro halu, halu nebo recepci. Vzor s nápisem Keys dodá každému interiéru šarm.... více informací »
Věšák nástěnný Klíče černý
Značka: Möbler
299 Kč
Do obchodu
Nástěnný věšák Klíče jsou stylovým řešením pro halu, halu nebo recepci. Vzor s nápisem Keys dodá každému interiéru šarm....

Nástěnný věšák Klíče jsou stylovým řešením pro halu, halu nebo recepci. Vzor s nápisem Keys dodá každému interiéru šarm. Ocelový práškově lakovaný věšák je praktický a odolný proti poškození. Matný povrch dodává soklu třídu. Díky 6 háčkům s nosností každého až 3 kg můžeme na věšák pověsit klíče, bundy nebo dokonce tašky. Produkt je k dispozici ve dvou barvách, což zvyšuje jeho možnosti uspořádání.
Maximální zatížení je 18 kg. Věšák je dodáván s montážní sadou, která se skládá z čepů, hmoždinek a šroubů.
Výrobce: Möbler
Neodolatelný produkt Věšák nástěnný Klíče černý můžete koupit nyní na stránkách ve známé rubrice věšáky! Vyberte si ještě jiné produkty z této známé kategorie za super peníze.

Unikátní výrobek Věšák nástěnný Klíče černý od top značky Möbler jednoduše naleznete právě nyní na našich stránkách v akci. Produkt nakoupíte teď u nás za 299 Kč.